Milí rodiče a děti,

konečně můžete začít plánovat své aktivity na nadcházející školní rok 2023/2024! S radostí oznamujeme, že jsme spustili přihlašování na kroužky TJ Sokol Pankrác pro toto období.

Každý rok se těšíme na nový školní rok, protože to znamená nové příležitosti pro děti objevovat své zájmy a rozvíjet své dovednosti. Naše nabídka kroužků je určena pro všechny malé i velké nadšence.

Nabízíme cvičení pro rodiče a děti (2-4roky), cvičení pro předškolní děti (3-5let), sportovní hry (5-7let), kroužky aerobiku (dívky 7-13let), cvičení všestrannosti pro dospělé a další sporty. Naši zkušení trenéři a trenérky jsou připraveni poskytnout kvalitní výuku a podporu, která pomůže všem cvičencům růst a rozvíjet se.

Proces přihlášení je snadný a pohodlný. Rodiče mohou navštívit naše webové stránky, kde najdou přehled všech dostupných kroužků pro různé věkové skupiny. Každý kroužek je doprovázen podrobným popisem, který vám pomůže vybrat ten nejvhodnější pro Vaše dítě.

Poté, co si vyberete kroužek, můžete jednoduše vyplnit přihlášku online a odeslat ji. Náš tým se s Vámi pak obratem spojí ohledně potvrzení přihlášení a dalších podrobností. Dotazy můžete volat na K. Musilovou 775-175-818 nebo psát na e-mail: info@sokolpankrac.cz.

Věříme, že kroužky jsou skvělým způsobem, jak u dětí rozvíjet jejich schopnosti, navazovat nová přátelství a užívat si pohyb.

U většiny aktivit trénujeme od druhého týdne v září. Těšíme se na setkání s novými i starými tvářemi!

Nezapomeňte se přihlásit co nejdříve, protože počet míst je omezený a kroužky se rychle zaplňují.

Věříme, že společně s vámi vytvoříme pro děti rok plný radosti, sportu a zábavy!