CVIČENÍ VŠESTRANNOSTI PRO DOSPĚLÉ

CVIČENÍ VŠESTRANNOSTI PRO DOSPĚLÉ

Pravidelné cvičení všestrannosti je určeno pro dospělé cvičence. Zlepšuje svalovou sílu, vytrvalost a ohebnost těla. Cvičení pomáhá předcházet bolestem zad a kloubů a zvyšuje celkovou fyzickou kondici. Pravidelný pohyb také podporuje zdraví srdce, snižuje riziko srdečních chorob a pomáhá udržovat optimální tělesnou hmotnost. 

Cvičení všestrannosti v Sokole však není jen o fyzickém posilování, ale také péčí o duševní pohodu. Pravidelná aktivita a potkávání se zlepšují náladu, snižují stres a napětí.   

Oddíl všestrannosti v TJ Sokol Pankrác aktuálně tvoří více než 60 aktivních členů ve věku od 50 do 96 let. Přestože je to věkově rozmanitá skupina, tvoří skvělý tým.  

Cvičení vede zkušená instruktorka, profesionální fyzioterapeutka Libuše Švecová. Svědomitě a trpělivě vede své svěřence k udržování fyzické a duševní zdatnosti. 

Neseďte sami doma a přijďte si s námi zacvičit. V případě dotazů kontaktujte trenérku Libuši Švecovou na e-mail: info@sokolpankrac.cz nebo na telefonní číslo +420-604-570-771. 

Pro přihlášení na kroužek stačí vyplnit níže uvedený formulář.

Cvičení všestrannosti pro dospělé Den Čas Místo Kategorie Cena
Cvičení I. úterý 16:00-17:00 Sokolovna Podolí Muži, ženy 600,-Kč / rok
Cvičení II. úterý 17:00-18:00 Sokolovna Podolí Muži, ženy 600,-Kč / rok

Kde cvičíme: Sokolovna Podolí – T.J. Sokol Podolí. Podolská 5/90. Praha 4 – Podolí

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ