NAŠE SPORTOVIŠTĚ

Náš sportovní areál T.J. Sokol Pankrác se neustále rozvíjí a snažíme se rozšiřovat nabídku sportovních aktivit a akcí. Chceme, aby náš areál byl místem, kde si všichni občané Prahy 4 mohou najít svůj oblíbený sportovní zážitek. 

V roce 2020 jsme se ve spolupráci s klubem FbŠ Bohemians otevřeli multifunkční sportovní halu Bublina Arena, která přinesla radost dětem i sportovcům. Pravidelně pořádáme cvičení pro maminky s dětmi a cvičení pro předškolní děti, abychom podpořili aktivní a zdravý životní styl již od útlého věku. 

Florbalová škola Bohemians je také nedílnou součástí našeho sportovního areálu, kde se florbalu mohou věnovat jak děti, tak dospělí. Společně s FbŠ Bohemians nabízíme různé sportovní aktivity pro veřejnost, které jsou přístupné všem zájemcům. 

Badminton je ve sportovním areálu T.J. Sokol Pankrác velmi populární a může si ho zahrát kdokoliv, bez ohledu na věk nebo úroveň. Pro rezervaci kurů a další informace navštivte webové stránky www.badmintonpankrac.cz. 

Náš areál také nabízí moderně vybavenou posilovnu Bublina Gym, kde se můžete věnovat posilování a cvičení crossfitu. S kompletním vybavením a kvalifikovanými trenéry vám poskytneme podporu a možnost dosáhnout vašich fitness cílů. 

Nadále se snažíme rozvíjet náš sportovní areál a plánujeme vybudovat venkovní sportoviště, které bude sloužit všem obyvatelům Prahy 4. Přijďte si užít sportovní zážitky a podpořte aktivní životní styl v našem moderním a dynamickém prostředí. 

 

KONTAKT PRO REZERVACI SPORTOVNÍ HALY

E-mail: rezervace@fbsbohemians.cz 

Tel.: +420 774 444 205