CVIČENÍ A SPORTY

Vyberte si z nabídky našich sportovních aktivit a přijďte mezi nás. Rádi mezi sebou přivítáme nové členy. 

CVIČENÍ PRO PŘEDŠKOLNÍ DĚTI

Pro nejmenší členy od 3 do 5 let pořádáme cvičení, které podporuje jejich celkový pohybový rozvoj a zlepšuje dovednosti. Zaměřujeme na posilování vztahů mezi dětmi a také mezi trenérem a dítětem. 

SPORTOVNÍ HRY

Pro dívky a chlapce od 5 do 7 let pořádáme kroužek Sportovních her. Děti se účastní zábavných tréninků, plných her a týmových cvičení, kde se naučí základy sportovních her a jejich pravidel.

CVIČENÍ PRO DĚTI A RODIČE

Pro děti od 2 do 4 let s doprovodem dospělé osoby pořádáme kroužek Cvičení pro děti a rodiče. Rodiče jsou aktivními pomocníky svých dětí během cvičení, které je individuálně přizpůsobeno každému cvičenci. 

CVIČENÍ VŠESTRANNOSTI PRO DOSPĚLÉ

Při cvičení všestrannosti pro dospělé se zaměřujeme na zdravotně vhodné cviky. Cvičení probíhá v klidnějším tempu, aby bylo přístupné všem. Atmosféra během hodin je velmi uvolněná a plná úsměvů.

AEROBIK

Na vybraných základních školách nabízíme školní kroužek aerobiku pro dívky. Program je zaměřen na základy aerobiku a pohybové aktivity bez tlaku na výkon. Kroužek je pro děvčata ve věku od 6 do 13 let.

ZUMBA

Dětem ve věku 6-13 let nabízíme zábavnou formou učení se nových dovedností právě v tomto sportu. Rozvíjíme jejich prostorovou představivost, fyzickou kondici a pohybovou paměť. 

JÓGA

Na školním kroužku jógy se děti naučí pracovat s dechem, protahovat celé své tělo a zklidnit mysl tak aby dokázali pracovat i pod vlivem nepříznivých vnějších aspektů. Je určen dětem od první do páté třídy.