Dne 21.9. 2023 se uskutečnil 5. ročník tradičního seniorského Pankráčku. Sešli jsme se na hřišti Sokola Pankrác v Bublina Aréně. Přípravy a organizace se již tradičně ujala sestra Helena Pištorová.

Účastníci soutěžili v 11 disciplínách, ve kterých poměřili své síly v orientačních, balančních a motorických dovednostech, např. hodu na cíl, slalomu, kopu do branky, chůzi poslepu přes překážky a také je čekaly úkoly na paměť a vědomostní kvíz.

Letošního Pankráčku se zúčastnilo 25 seniorů ve věkovém rozmezí 59 až 90 let. Akce byla povedená, radost vítězům udělaly čokoládové medaile a diplomy a každý účastník obdržel malé občerstvení.   Hlavně jsme si užili dopoledne plné her, zábavy, procvičili tělo, mysl a v neposlední řadě nás potěšilo společné setkání.

Těšíme se a vyhlížíme příští ročník.