Milí rodiče a děti,

spustili jsme přihlašování na kroužky TJ Sokol Pankrác pro 2.pololetí 2023/2024.

Naše nabídka kroužků je určena pro všechny malé i velké cvičence.

Nabízíme:

cvičení pro rodiče a děti (2-4roky)

cvičení pro předškolní děti (3-6let)

sportovní hry (5-7let)

kroužky aerobiku (dívky 7-13let) a

cvičení všestrannosti pro dospělé (ženy a seniorky)

Naši zkušení cvičitelé jsou připraveni poskytnout kvalitní výuku a podporu, která pomůže všem cvičencům růst a rozvíjet se.

Proces přihlášení je snadný a pohodlný. Rodiče mohou navštívit naše webové stránky, kde najdou přehled všech dostupných kroužků pro různé věkové skupiny. Každý kroužek je doprovázen podrobným popisem, který vám pomůže vybrat ten nejvhodnější pro Vaše dítě. Poté, co si vyberete kroužek, můžete vyplnit přihlášku online a odeslat ji. Náš tým se s Vámi pak obratem spojí ohledně potvrzení přihlášení a dalších podrobností.

Dotazy můžete volat na K. Musilovou 775-175-818 nebo psát na e-mail: info@sokolpankrac.cz. Pokud už jste kroužek navštěvovali v I.pololetí 2023/2024 a máte zájem pokračovat, prosím o SMS na 775-175-818 (např. jméno, příjmení, datum narození, cvičení pro předškoláky, úterý). Věříme, že kroužky jsou skvělým způsobem, jak u dětí rozvíjet jejich schopnosti, navazovat nová přátelství a užívat si pohyb.

Nezapomeňte se přihlásit co nejdříve, protože počet míst je omezený a kroužky se rychle zaplňují.

Těšíme se na setkání s novými i starými tvářemi!